Kariéra pro ženy pro MD/RD

Restartujte svoji kariéru po rodičovské/mateřské dovolené

Setkání účastnic projektu probíhají v sídle ČAKP (ul. Staropramenná 7, Praha 5 - Smíchov, cca 3 min ze stanice metra Anděl směr výstup OC) v dopoledních nebo odpoledních hodinách (hlídání dětí je možné zajistit).

Chcete li se zúčastnit projektu nebo získat bližší informace, prosím kontaktujte nás na info@cakp.cz.

Plán aktivit Projektu na 2. pol. roku 2017 je již připraven.

Kariéra pro ženy

  • Jste žena na MD/RD a plánujete návrat do zaměstnání?
  • Chcete skloubit práci a péči o rodinu a nevíte jak na to?
  • Pečujete o malé dítě a nemůžete najít práci?
  • Chcete získat nejnovější informace, jak a kde si hledat vhodnou práci?

Přijďte na informační schůzku k projektu dne 14. 9. 2017 ve 15:15

Přihlaste se do projektu "KARIÉRA PRO ŽENY"

nejpozději do 10. 9. 2017.

Další cyklus začíná v září 2017.

REGISTRUJTE SE

Od 1.11.2016 startuje dvouletý projekt "Kariéra pro ženy", která ma za cíl pomoci ženám na nebo po MD/RD s návratem na trh práce a do jejich mateřských organizací. Projekt je podporován EU a pro účastnice projektu jsou aktivity v rozsahu 40 hodin zdarma.

Projekt se skládá ze 4 základních modulů a jejich aktivit:

  1. diagnosticko-bilanční modul - v rámci tohoto modelu bude provedena bilančně-profesní diagnostika potenciálu klientky - budou identifikovány silné a slabé stránky a pracovní i osobní cíle a vize účastnic projektu.
  2. vzdělávací modul - v tomto modulu účastnice budou prakticky rozvíjet svoje dovednosti a klíčové kompetence trhu práce ve skupinových seminářích, součástí bude praktický nácvik psaní CV a motivačních dopisů, hledání práce, výběrový pohovor a AC, testovací metody zaměstnavatelů, pracovně-právní či psychologické minimum, aj.
  3. koučovací, mentorovací modul - účastnicím projektu bude v tomto modulu věnována individuální péče v oblasti rozvoje soft skills, řešení individuálních potřeb v oblasti kariérového a profesního směřování, orientace na trhu práce a osobního rozvoje.
  4. modul Best practise - zde se budou moci účastnice projektu setkat s personalisty firem, s odborníky z praxe trhu práce včetně pracujících žen a vyměnit si zkušenosti s těmi, kteří již úspěšně prošli nástrahami "trhu práce".