TÝM  ČAKP

Jsme rádi, že jste s námi vždy "O KROK NAPŘED".

Ing. Zdena Hendrychová, BA (Hons.)

Člen Rady ČAKP

Odborný garant projektu EU "Kariéra pro ženy po MD/RD"

Odborný garant pro vzdělávání

Odborný garant pro vydávání newsletteru ČAKP

Zdena je zakladatelkou vzdělávací společnosti Česká společnosti pro rozvoj kariérového a HR poradenství a prezidentkou ČAKP. Tématu kariérového/profesního poradenství se věnuje téměř 15 let. Je uznávanou odbornicí v oblasti personalistiky. Své odborné zkušenosti získala na manažerských pozicich např. v Siemensu, Českém rozhlase i ve státní správě. A proto propojuje svět kariérové poradenství s reálným světem požadavků zaměstnavatelů a jejich personalistů. Dva roky byla členkou Rady AVŠP, spolupracuje s akademickým světem VŠ, ale i s firmami a státní správou. Díky svým zkušenostem dokáže předávat reálné zkušenosti, a proto se zaměřuje na rozvoj kompetencí odbornosti a profesionality kariérových a HR poradců a nastavování příslušných procesů ve firmách i školách.

PhDr. Jitka Jirsáková, Ph.D

Člen Rady ČAKP

Odborný garant kariérového poradenství do škol (VŠ)Jitka působí jako odborná asistentka na Institutu vzdělávání a poradenství na České zemědělské univerzitě v Praze (IVP ČZU), kde se výzkumně i pedagogicky zaměřuje na oblast kariérového poradenství, pedagogiky a prevenci rizikového chování. Systematicky se také věnuje spolupráci s absolventy IVP v Klubu absolventů IVP, rovněž se pravidelně angažuje v aktivitách Career Center na ČZU a podílí se na jeho rozvoji. Dříve působila na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde v roce 2009 dokončila doktorské studium.

MOTTO : "Nemůžete nikoho nic naučit. Můžete mu nanejvýš pomoci, aby to sám v sobě nalezl." (Galileo Galilei)

Ivana Štěrbová. Dis.

Člen Rady ČAKP

Odborný garant individuálního koučinku, poradenství a mentorinku 

Odborný garant recruitmentu - zaměstnanosti (volná místa a umístění našich klientů na trhu práce)


Mgr. Lucie Turzová

ZŠ a SŠ pedagog

kariérový poradce

t.č. studentka oboru Poradenství v odborném vzdělávání (na IVP ČZU v Praze)

Ivana většinu své dosavadní pracovní kariéry strávila v nadnárodní personálně poradenské společnosti. Má bohaté zkušenosti s personalistikou i kariérovým/profesním poradenstvím. Vedla také tým lidí při rozjezdu startupového projektu. Nyní se věnuje podnikání a hlavně koučinku, vystupuje pod značkou Prostor pro dialog www.ivanasterbova.cz ,   Pořádá také workshopy na kterých spojuje osobní rozvoj s kreativní činností jako je například Malování afirmačních hrnečků. Mezi její hlavní cílovou skupinu patří podnikatelé, lidé uvažující o podnikání a ženy na RD. Ivana píše také články na téma osobního rozvoje, koučinku a podnikání.Lucie se od roku 2013 věnuje kariérovému poradenství. Je držitelkou certifikátu Národního ústavu pro vzdělávání v programu Výchovné a kariérové poradenství E-kariéra+ a certifikátu Sociodynamické poradenství (Aspekt z.s.).

Pravidelně se účastní vzdělávacích seminářů v oblasti KP, psychologie, osobního rozvoje a seminářů, propojujících kariérové poradenství se světem HR poradenství (ČAKP, EKS). Inspirací je jí každodenní kontakt s lidmi, t.č. nejvíce se ženami na/po mateřské/rodičovské dovolené a se žáky/studenty a jejich rodiči, kteří řeší další studijní či profesní volbu. Je aktivní členkou ČAKP od roku 2017 a spolupracuje na on-line KP pro studenty SŠ a VŠ. Věří ve skrytý potenciál klientů, pomáhá jim mapovat jejich situaci a spolu s nimi pracovat na možných budoucích plánech.

MOTTO: "Klíčem k úspěchu a spokojenosti je dobře poznat sám sebe." 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.