CENA ČAKP 2017

MOUDRÁ SOVA 2017

        Zajímají nás Vaše příběh z praxe, které ocenínem.  Vyhlašujeme II. ročník o  nejzajímavější příběh z vaší praxe.

II. ročník ceny ČAKP "Moudrá sova 2017"

II. ročník Ceny ČAKP "moudrá sova 2017"

Přihlaste se do II. ročníku o nejzajímavější kazuistiku z praxe kariérového poradce i VY a získejte ocenění ČAKP "MOUDRÁ SOVA 2017" za svou práci v oblasti kariérového poradenství, dále roční členství v ČAKP na rok 2018. Pošlete nám svůj příběh z vaší praxe kariérového poradce, kouče, mentora, popiště svůj úspěšný projekt nejpozději do 30.11.2017 a my jej oceníme a zveřejníme ve světě kariérových poradců ČR.

"Dejte o sobě vědět a inspirujte svou praxí ostatní poradce."

Představení přihlášených kazuistik včetně kariérových poradců a vyhlášení vítězného příběhu proběhne na našem lednovém věčírku ČAKP v roce 2018, kdy spolu oslavíme II. výročí ČAKP. Kariérový poradce vítězného projektu získá mj.  roční členství v ČAKP 2018 zdarma.


I. ročník CENY ČAKP "Moudrá sova 2016"

V roce 2016 přihlásilo 10 kariérových poradců přihlásilo do naší soutěže svůj zajímavý příběh ze své praxe. Ze soutěžních příspěvků účastníci vánočního setkání ČAKP v prosinci 2016 sami kariéroví poradci vybrali za vítězný příspěvek z praxe příspěvek paní Zdeňky Procházkové z ÚP. Vítězka si kromě velkého potlesku a zájmu všech účastníků odnesla bezplatné členství v ČAKP na rok 2016, krásnou značkovou psací sadu a další pozornosti našich partnerů.