CENA ČAKP 2017

MOUDRÁ SOVA 2017

Zajímají nás Vaše příběhy z praxe.

Vyhlašujeme II. ročník soutěže o nejzajímavější příběh z Vaší praxe. Vítězný příběh oceníme.

III. ročník ceny ČAKP "Moudrá sova 2018"

III. ročník Ceny ČAKP "moudrá sova 2017"

Přihlaste se do III. ročníku o nejzajímavější kazuistiku z praxe kariérového poradce i VY a získejte ocenění ČAKP "MOUDRÁ SOVA 2018" za svou práci v oblasti kariérového poradenství, dále roční členství v ČAKP na rok 2019. Pošlete nám svůj příběh z Vaší praxe kariérového poradce, kouče, mentora a my jej oceníme a zveřejníme ve světě kariérových poradců ČR.

"Dejte o sobě vědět a inspirujte svou praxí ostatní poradce."


II. ročník CENY ČAKP "Moudrá sova 2017"

V lednu 2018 na slavnostním setkání proběhlo vyhlášení vítězného příspěvku z praxe kariérových poradců. Vítězem se stal příspěvek  Bc. Petry Chaloupkové a Michaely Houdové z ÚP, kontaktního pracoviště Děčín. Příspěvek se jmenuje "Vzkazník loňským deváťákům radí s volnou střední školy".  

I. ročník CENY ČAKP "Moudrá sova 2016"

V roce 2016 přihlásilo do naší soutěže 10 kariérových poradců svůj zajímavý příběh ze své praxe. Ze soutěžních příspěvků účastníci vánočního setkání ČAKP v prosinci 2016 sami kariéroví poradci vybrali za vítězný příspěvek z praxe příspěvek paní Zdeňky Procházkové z ÚP. Vítězka si kromě velkého potlesku a zájmu všech účastníků odnesla bezplatné členství v ČAKP na rok 2017, krásnou značkovou psací sadu a další pozornosti našich partnerů.