Aktuality ČAKP

Zašlete nám zajímavosti ze své práce a my je zveřejníme.

V roce 2017 -2018 jsme aktivně spolupracovali s FDV na projektech JOBHUB (vytváření on-line nástroje pro kariérové poradce) a "Cesta pro mladé" (poskytování on-line kariérového poradenství studentům), kde jsme realizovaly cca 200 hod on-line kariérového poradenství pro studenty z celé ČR.

V listopadu 2018 jsme  přednášeli  problematiku "trh práce v roce 2019-2020" na celorepublikovém setkání pracovníků Úřadu práce v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

Během roku 2018 jsme úspěšně ukončili projekt "Kariéra pro ženy po MD/RD" v rámci kterého jsme připravili 53 žen na úspěšný návrat do zaměstnání.  Dále jsme 2 kariérové poradkyně připravili ke složení zkoušky KP dle NSK. Aktivně jsme se podíleli na rozvoji kompetencí kariérových poradců  mikroregionů Jihočenského kraje a Hustopečska (cca 50 hod) a rozvoji kompetencí kariérových/HR poradců a pedagogických pracovníků v rámci našich seminářů a diskusních setkání  (cca 250 hod).

Přijďte si ověřit, zda se umíte vhodně naladit na klienta a jeho osobnost, zda umíte správně číst jeho verbální i neverbální komunikaci a následně zvolit cílenou diagnostickou metodu a vést poradenský rozhovor, a to na 4. ročník úspěšné "Zimní školy KP pro pokročilé", která se koná dne 25.11.2019 (registrace nejpozději do 15.11.). Setkání je vedené...