Aktuality ČAKP

Zašlete nám zajímavosti ze své práce a my je zveřejníme.

V roce 2017 -2018 jsme aktivně spolupracovali s FDV na projektech JOBHUB (vytváření on-line nástroje pro kariérové poradce) a "Cesta pro mladé" (poskytování on-line kariérového poradenství studentům), kde jsme realizovaly cca 200 hod on-line kariérového poradenství pro studenty z celé ČR.

V listopadu 2018 jsme  přednášeli  problematiku "trh práce v roce 2019-2020" na celorepublikovém setkání pracovníků Úřadu práce v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

Začátkem roku 2019 jsme úspěšně ukončili projekt "Kariéra pro ženy po MD/RD" v rámci kterého jsme připravili 53 žen na úspěšný návrat do zaměstnání.  Dále v roce 2018 - 2019 jsme 6 kariérových poradců připravili ke složení zkoušky KP dle NSKv našem  Kurzu a pomocí indivudálního poradenství. Aktivně jsme se podíleli na rozvoji kompetencí kariérových poradců  mikroregionů Jihočenského kraje a Hustopečska (cca 50 hod) a rozvoji kompetencí kariérových/HR poradců a pedagogických pracovníků v rámci našich seminářů a diskusních setkání  (cca 250 hod/ ročně).

Připravili jsme pro vás nové semináře a workshopy z oblasti: kariérové poradenství pro OSVČ, kariérové poradenství pro školy a trh práce v/po covi-19 ( personalistiy i kariérové poradce). Bližší informace i v našem kalendáři akcí.. Budeme spolu s Vámi sdílet nejnovější informace v prezentovaných tématech seminářů a pomůžeme Vám rozvíjet vaše...

Od 11.5.2020 jsme tady opět pro Vás - skupinové semináře (max. 5 účastníků), individuální poradenství koučink. Sledujte náš kalendář akci, který průběžně aktualizujeme. Těšíme se na vás.