Aktuality ČAKP

Zašlete nám zajímavosti ze své práce a my je zveřejníme.

V roce 2017 -2018 jsme aktivně spolupracovali s FDV na projektech JOBHUB (vytváření on-line nástroje pro kariérové poradce) a "Cesta pro mladé" (poskytování on-line kariérového poradenství studentům), kde jsme realizovaly cca 200 hod on-line kariérového poradenství pro studenty z celé ČR.

V listopadu 2018 jsme  přednášeli  problematiku "trh práce v roce 2019-2020" na celorepublikovém setkání pracovníků Úřadu práce v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

Během roku 2018 jsme úspěšně ukončili projekt "Kariéra pro ženy po MD/RD" v rámci kterého jsme připravili 53 žen na úspěšný návrat do zaměstnání.  Dále jsme 2 kariérové poradkyně připravili ke složení zkoušky KP dle NSK. Aktivně jsme se podíleli na rozvoji kompetencí kariérových poradců  mikroregionů Jihočenského kraje a Hustopečska (cca 50 hod) a rozvoji kompetencí kariérových/HR poradců a pedagogických pracovníků v rámci našich seminářů a diskusních setkání  (cca 250 hod).

Aktualita

20.03.2020

Vzhledem k situaci (nouzovému stavu v ČR) se naše vzdělávací a poradenské aktivity do odvolání nekonají. Zároveň s touto situací musíme pozměnit termíny některých vzdělávacích seminářů na I. pol. 2020 - prosím sledujte aktuálně náš kalendář akcí. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit ....

Přijďte diskutovat nad změnami trhu práce v roce 2020 na náš seminář dne 27.1.2020. Dozvíte se nejnovější informace o vývoji trhu práce s výhledem na následující měsíce a blízké roky , kde a jak zaměstnavatelé hledají nové zaměstnance, vyzkoušíte si CV a pohovor dle nejnovějších trendů a dozvíte se o nových kompetencích trhu práce.