Aktuality ČAKP

Zašlete nám zajímavosti ze své práce a my je zveřejníme.

V roce 2017 -2018 jsme aktivně spolupracovali s FDV na projektech JOBHUB (vytváření on-line nástroje pro kariérové poradce) a "Cesta pro mladé" (poskytování on-line kariérového poradenství studentům), kde jsme realizovaly cca 200 hod on-line kariérového poradenství pro studenty z celé ČR.

V listopadu 2018 jsme  přednášeli  problematiku "trh práce v roce 2019-2020" na celorepublikovém setkání pracovníků Úřadu práce v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

Začátkem roku 2019 jsme úspěšně ukončili projekt "Kariéra pro ženy po MD/RD" v rámci kterého jsme připravili 53 žen na úspěšný návrat do zaměstnání.  Dále v roce 2018 - 2019 jsme 6 kariérových poradců připravili ke složení zkoušky KP dle NSK v našem  Kurzu a pomocí indivudálního poradenství. Aktivně jsme se podíleli na rozvoji kompetencí kariérových poradců  mikroregionů Jihočenského kraje a Hustopečska (cca 50 hod) a rozvoji kompetencí kariérových/HR poradců a pedagogických pracovníků v rámci našich seminářů a diskusních setkání  (cca 250 hod/ ročně).

Chcete si přečíst zajímavou publikaci o stavu a vývoji zaměstnání a trhu práce v ČR a v evropských zemích? Doporučujeme zajímavou publikaci Vzdělávání, dovednosti a mobilita (zaměstnání a trh práce v České republice a v evrospských zemích) Petry Anýžové a Jiřiřího Večerníka (editoři) a kol., kteří velmi podrobně a aktuálně zmapovali problematiku...

Jako každý podzim i letos jsme pro vás ve dnech 19. - 21.10.2021 připravili intenzivní třídenní kurz včetně individuálního poradenství, ve kterém Vás připravíme na Profesní zkoušku KP dle NSK. Bližší informace naleznete ZDE a registrace na kurz je 25.9.2021. Setkání probíhá intenzivní tréninkovou formou a proto je počet účastníků omezen na max. 4.

Milí příznivci ČAKP a kariérového i HR poradenství, připravili jsme poro Vás novou nabídku seminářů, workshopů na září - prosinec 2021. Pokud to vládní protikoronavirová opatření umožní, budeme se na vás opět těšit osobně v prostorách Klimentské, Praha 1.