Kariérové poradenství do škol

Kariérové poradenství do škol (akreditováno MŠMT č.j. 32861/2016-2-854)

Seznámíte se z klíčovými principy, metodami a technikami kariérového poradenství na středních a základních školách a získáte ucelený přehled, jak se stát průvodcem kariérou pro své žáky, studenty a profesionálně jim pomoci při volbě povolání/studia a se vstupem do prvního zaměstnání.

Kdy a kde:

  • ul. Staropramenná 7, Praha 5

Cena:

  • Kč 3. 250,-  (včetně studijních materiálů a drobného občerstvení)
  • sleva 10 % pro členy ČAKP

Obsah:

  • Tři tematické oblasti kariérového poradenství na školách
  • Základní metody a aktivity kariérového poradenství na školách
  • Jak pracovat se žáky a studenty
  • Rozdíl mezi kariérovým poradenstvím pro žáky ZŠ, studenty SŠ a VŠ
  • Jaké jsou současné požadavky zaměstnavatelů na absolventy škol

Lektorka:

Ing. Zdena Hendrychová, BA (Hons), kariérová a HR poradkyně

Reference absolventek

Paní Hana U.: "Na semináři jsem získala další nové a hlavně aktuální informace o trendech a problémech KP do škol a ke své práci, seznámila se s některými dalšími novými metodami KP a ujasnila si, jak nastavovat proces KP ve školním prostředí. Oceňuji interaktivní přístup lektorky, příjemné prostředí a využitelnost získaných informací."

Paní Kateřina G.: "Ze semináře jsem byla velmi spokojená a doporučuji ho všem, kteří začínají nebo už dělají kariérové poradenství ve školách se žáky a studenty. Děkuji tímto za poskytnuté informace i poradenské aktivity, které jsou pro mou praxi velkým přínosem a které budu dělat se svými žáky."

Paní Monika M.: "Seminář byl pro mne velmi přínosný - ukázal mi, jak nastavit KP u nás na střední škole, kde pracuji jako pedagog a kariérní poradkyně. Získala jsem nové informace z praxe a z metod, které mohu ve své práci se studenty využívat. Také jsem získala nový pohled na práci KP na ZŠ, SŠ a VŠ, za což velmi děkuji. Seminář doporučuji - je praktický a zaměřený na aktuální problémy, které ve své praxi řešíme."