Zimní škola KP pro pokročilé

ZIMNÍ ŠKOLA KP 2020 aneb kariérohraní pro POKROČILÉ - WORKSHOP (počet míst je z důvodu interaktivní práce ve skupině omezen)

Pořádáme další ročník úspěšné zimní školy pro pokročilé. Na tomto setkání si prohlubíte své znalosti v oblasti kariérového poradenství. Cílem setkání bude workshopová práce s různými typy osobností v poradenské praxi. Naučíte se rozlišovat různé typy osobnosti v poradenské praxi  (vhodně číst jejich verbální ineverbální komunikaci) a poté zvolit vhodné aktivity, diagnostiku, metody a vést správně poradenský rozhovor dle různých typů osobnosti tak, aby celý Váš proces kariérového poradenství byl co nejúčinnější. Zjistíte, které techniky a aktivity jsou vhodné pro různé typy osobnosti a jak vést/nevést poradenský rozhovor. 

Kdy a kde 

  • lisstopad 2020, 9:00 - 13:00 hod, registrace nejpozději do 15.11.2020
  • ul. Klimentská 1443/50, Praha 1 - Nové Město (cca 5 min ze stanice Florenc)

Cena

  • 2.650,- Kč (včetně studijních materiálů a drobného občerstvení)
  • 10% sleva pro členy ČAKP a studenty
Obsah setkání
  • Typologie osobnosti klientů v poradenské praxi - praktický trénink
  • Vedení poradenského rozhovoru dle různých typů osobnosti
  • Metody, nástroje a aktivity pro různé typy osobnosti
  • Nejčastější chyby v poradenské praxi aneb proč se k nám klienti nevrací
  • Nejnovější trendy a Best Practice

Lektor

Těší se na Vás

Ing. Zdena Hendrychová, BA (Hons)

REFERENCE z roku 2018

Ivana Š.: "Konečně praktický a špičkově vedený seminář k problematice typologie osobnosti. Nebyl to pouze teorie, kterou si můžu nastudovat doma, ale praktické tipy a ukázky využití v praxi a jak mohu kvalitně pracovat s klientem v kariérovém poradenství."

Petr Z.: "Velmi užitečné a praktické setkání. Vážím si hlavně přátelského a profesionálního přístupu paní lektorky."

Jana V.: "Dozvěděla jsem se spoustu nových a užitečných věcí od odborníka, které určitě využiju při své práci personalistky a kariérní poradkyně. Nejvíce ve své praxi využiji informace o tom, jaké aktivty a přístupy používat u různých typů osobnosti klienta. Dosud jsem využívala aktivity podle situace nikoliv podle typu osobnosti a vůbec mě nenapadlo, že mu tím mohu ublížit nikoliv pomoci. Děkuji a doporučuji všem."

Eva J.: "Doporučila bych seminář všdm kariérovém poradcům a personalistům s alespoň malou praxi. Bez znalosti a praktických doporoučení nelze být úspěšným odborníkem. Seminář doporučuji všem."