Aktuality ČAKP

Zašlete nám zajímavosti ze své práce a my je zveřejníme.

V roce 2017 -2018 jsme aktivně spolupracovali s FDV na projektech JOBHUB (vytváření on-line nástroje pro kariérové poradce) a "Cesta pro mladé" (poskytování on-line kariérového poradenství studentům), kde jsme realizovaly cca 200 hod on-line kariérového poradenství pro studenty z celé ČR.

V listopadu 2018 jsme  přednášeli  problematiku "trh práce v roce 2019-2020" na celorepublikovém setkání pracovníků Úřadu práce v rámci Týdne vzdělávání dospělých.

Začátkem roku 2019 jsme úspěšně dvouletý ukončili projekt EU "Kariéra pro ženy po MD/RD" v rámci kterého jsme připravili 53 žen na úspěšný návrat do zaměstnání.  Dále jsme za uplynulé roky v našem Kurzu a pomocí individuálního poradenství připravili ke složení zkoušky KP dle NSK  již cca 35 kariérových poradců. Také  jsme se aktivně  podíleli na rozvoji kompetencí kariérových/HR i výchovných poradců či pedagocickýh pracovníků formou našich seminářů  a individuálních poradenství (cca 350 hod ročně), dále formou projektů ve firmách, např. v  mikroregionů Jihočenského kraje a Hustopečska,  v Centrumu Kašpar Liberec, z.s. nebo v ALTRO Management Consultant, s.r.o. Praha, aj.

Začátkem roku 2022 jsme reagovali na ukrajinskou krizi a příliv ukrajinských uprchlíků tím, že jsme poskytovali kariérové poradenství  těmto uprchlíkům zdarma.

Ve dnech 17. - 19.10.2023 se uskuteční intenzivní kurz, ve kterém Vás připravíme na Profesní zkoušku KP dle NSK. Bližší informace naleznete ZDE a registrace na kurz je do 25.9.2023. Registrujte se včas - setkání probíhá intenzivní tréninkovou formou a proto je počet účastníků omezen na max 4 účastníky