Kariéra pro ženy po MD/RD

Restartujte svoji kariéru po mateřské/rodičovské dovolené


Setkání účastnic projektu probíhají v sídle ČAKP (ul. Staropramenná 7, Praha 5 - Smíchov, cca 3 min. ze stanice metra Anděl, směr výstup OC Nový Smíchov) v dopoledních nebo odpoledních hodinách (hlídání dětí je možné zajistit).

Chcete-li se zúčastnit projektu nebo získat bližší informace, kontaktujte nás, prosím, na info@cakp.cz.

Kariéra pro ženy

  • Jste žena na MD/RD a plánujete návrat do zaměstnání?
  • Chcete skloubit práci a péči o rodinu a nevíte jak na to?
  • Pečujete o malé dítě a nemůžete najít práci?
  • Chcete získat nejnovější informace, jak a kde si hledat vhodnou práci?

Přihlaste se do projektu "KARIÉRA PRO ŽENY"!

REGISTRUJTE SE

Od 1.11.2016 startuje dvouletý projekt "Kariéra pro ženy", která ma za cíl pomoci ženám na nebo po MD/RD s návratem na trh práce a do jejich mateřských organizací. Projekt je podporován EU a pro účastnice projektu jsou aktivity v rozsahu 40 hodin ZDARMA. 

Projekt se skládá ze 4 základních modulů a jejich aktivit:

  1. diagnosticko-bilanční modul - v rámci tohoto modulu bude provedena bilančně-profesní diagnostika potenciálu klientky - budou identifikovány silné a slabé stránky a pracovní i osobní cíle a vize účastnic projektu.
  2. vzdělávací modul - v tomto modulu účastnice budou prakticky rozvíjet svoje dovednosti a klíčové kompetence trhu práce ve skupinových seminářích, součástí bude praktický nácvik psaní CV a motivačních dopisů, hledání práce, výběrový pohovor a AC, testovací metody zaměstnavatelů, pracovně-právní či psychologické minimum, aj.
  3. koučovací a mentorovací modul - účastnicím projektu bude v tomto modulu věnována individuální péče v oblasti rozvoje soft skills, řešení individuálních potřeb v oblasti kariérového a profesního směřování, orientace na trhu práce a osobního rozvoje.
  4. modul Best Practice - zde se budou moci účastnice projektu setkat s personalisty firem, s odborníky z praxe trhu práce včetně pracujících žen a vyměnit si zkušenosti s těmi, kteří již úspěšně prošli nástrahami "trhu práce".