Personální management nejen pro KP/HR  aneb nábor, výběr, příjem uchazečů  a vedení pohovorů - blízká budoucnost

Personální management pro kariérové poradce aneb nejnovější trendy v náboru, výběru a příjmu lidí do firmy  včetně vedení pohovorů

Trh práce se   vlivemuplynulých turbolentních změn v minuléch třech letech proměňuje a s ním se mění požadavky firem na uchazeče, mění se metody  a techniky, jak firmy náborují a vybírají své zaměstnance do firmy.  Dozvíte se, kde efektivně hledají firmy  kvalitní zaměstnance a dle čeho vybírají vhodného jedince do firmy, jak posuzují jejich klíčové kompetence a jak má vypadat úspěšná prezentace uchazeče o zaměstnání (např. CV dle nejaktuálnějších trendů, jaký druh CV zaujmem jak se prezentovat na pohovoru, on-line nábor/diagnostika/pohovor) aj. Zároverň vás seznámíme s nejnovějšími klíčovými kompetencemi, které firmy od svých nových zaměstnanců požadují a jak bude vypadat rh práve v nejbližším období

Kdy, kde

  • na vyžádání
  • ul. Klimentská 1443/50, Praha 1 (cca 3 min z Florence)

Cena

  • Kč 4.650,- za osobu (vč. studijních materiálů)
  • 10 % sleva pro členy ČAKP

Obsah

  • Nové klíčové kompetence trhu práce a jejich identifikace v sebeprezentaci uchazeče o zaměstnání
  • Nejčastější náborové aktivity firem po roce 2021 (nejnovější tendy v HR marketingu známých firem)
  • Nejnovější trendy v CV aneb jak "číst" CV uchazeče
  • Nejnovější trendy v diagnostice uchazečů a výběru lidí do firem
  • Jak má probíhá efektivní  pohovor u zaměstnavatele a na co se ptát u přijímacího pohovoru
  • Právní rámec

Lektorka:   Ing. Zdena Hendrychová, BA (Hons)

REFERENCE absolventek

Paní Monika M.: "Ze semináře jsem velmi spokojená. Získala jsem aktuální informace z oblasti přijímacího řízení, tvorby CV, náboru nových zaměstnanců do firem aj., které uplatním v praxi a které se nedají nikde jinde získat, nastudovat - jsou to informace od letité zkušené HR odbornice. Nyní jsem schopna si mnohem lépe poradit při tvrobě CV ("již neplatí to, co platilo"), upozornit je na chyby, které by jim mohly uškodit v osobní prezentaci před novým zaměstnavatelem. Odcházím plna nových informací. Děkuji."

Paní Lucka T.: "Ráda bych poděkovala za všechny informace a materiály, které jsem získala na semináři. Cením si zejména partnerského přístupu, otevřenosti vůči nám-účastníkům (možnost zeptat se na cokoliv z praxe) a lektorčinu erudovanost. Přidány byly neocenitelné aktuální informace a trendy. Odnáším si zejména inspiraci k práci se svou cílvou skupinou. Velmi se mi líbilo téma inzeráty, psaní CV a právní rámec."   

Paní Zdeňka P.: "Oceňuji předání informací z praxe, byly vhodně strukturované a názorné. Dále práce s konkrétními CV - možnost zcela konkrétních, praktických návodů, postřehy personalisty. Velmi fundovaně byl pojat právní rámec. Velmi příjemná, milá a vysoce odborná lektorka a přátelská atmosféra. Děkuji."